Darujte

Proč nám pomáhat?

Sotva by se naše počínání dalo nazvat podnikatelským záměrem. Školu zakládáme proto, že věříme v přínos, který bude mít pro děti a společnost. Naším přáním je rovněž rozšíření povědomí o sebeřízeném vzdělávání a jeho přijetí veřejností jako plnohodnotné alternativy. Spíš než vidinu zisku máme před sebou obavu, abychom neskončily v neřešitelných dluzích. Školné chceme držet tak nízko, jak jen to půjde. Chceme mít školu dostupnou pro ty, kdo to opravdu potřebují. Nesnažíme se být elitářskou školou, jak často veřejnost soukromé školy vnímá. Pokud máte pocit, stejně jako my, že vznik další akreditované školy na cestě ke svobodě je projekt, který stojí za to dotáhnout do konce, budeme rády, když nám pomůžete a přispějete tak s námi ke změně ve vzdělávání.

Jak nám můžete pomoci

Ze všeho nejvíce budeme potřebovat finance. Jsme sice opět na začátku hledání budovy, ale pokud nenajdeme budovu, která je přímo zkolaudovaná jako škola, už teď víme, že budou potřeba investice na úpravu.

Pokud nám chcete poslat finanční dar přímo

Pro případ, že by Vám dávalo smysl vznik školy podpořit, jsme zřídily účet, který je vedený na zřizovatelku Kateřinu Čápovou. Je určený jen a pouze na výdaje určené k financování projektu, stavebních úprav a věcí, které přímo vedou k tomu, aby naše škola mohla vzniknout a začít fungovat.

Pokud byste nám chtěli na tento účet poslat vyšší částku, pamatujte
prosím, že je potřeba ji držet pod 15 000 Kč od jednoho subjektu,
aby nepodléhala zdanění. Pokud byste i přesto měli chuť nám
poslat více, napište nám email na skoladrak@info.cz, abychom se mohli
domluvit na postupu. 

Děkujeme.

Air Bank č.ú.: 2791219015/3030

Vybavení

Budeme potřebovat také vybavení, které z naší školy udělá ještě lepší místo. Může to být školní nábytek, gauč, hry, pomůcky, elektronika, papíry, barvy nebo třeba i prolézačka na zahradu…

Pokud nám chcete přispět a nevyhovuje Vám žádná z možností, kontaktujte nás prosím:

Kontaktní údaje

email: info@skoladrak.cz