Bude škola v Čakovicích?

Bude škola v Čakovicích?

Od 1.7.2024 se mění hygienické a stavební předpisy a my jsme si řekli, že zkusíme letošní otevření školy na poslední chvíli zachránit. Našli jsme prostory v Čakovicích, které by podle nás mohly splňovat nová kritéria. Tím nám však začal závod s časem o to, jestli stihneme vše rekolaudovat a získat kladná stanoviska úřadů. Čeká nás také shánění výdejny jídla a přepisování všeho na magistrátu hl.m. Prahy a MŠMT. Souběžně budeme spouštět registraci uchazečů, se kterými bychom už rádi probrali možnosti případného přestupu. Musíme řešit vše naráz a doufáme, že do sebe vše zapadne a nám se nakonec přece jen v září 2024 podaří otevřít.

Budeme o všem průběžně informovat na našich kanálech – Facebooku, Instagramu i WhatsApp. 

Sdílejte příspěvek

Další příspěvky

Hledáme prostory

Momentálně se soustředíme na hledání budovy. Co tedy přesně hledáme? Může se jednat i o pronájem

Více »